Bitcoin News Today – Nagłówki na 6 lipca

W ostatnich tygodniach Bitcoin znajdował się w stanie stagnacji.
Traderzy i inwestorzy postrzegają stagnację BTC jako szansę
Analitycy nie są nawet pewni kierunku, w którym moneta będzie się dalej przesuwać
Bitcoin News Today – wzorcowa waluta cyfrowa – Bitcoin Profit (BTC) – w ciągu ostatnich kilku dni znajdowała się w relatywnej stagnacji. Z perspektywy makro, cyfrowa waluta spłaszczyła się i jest to dość łatwe do zauważenia, jeśli śledziłeś rynek w ciągu ostatnich kilku tygodni. Niemniej jednak, nudna akcja cenowa waluty cyfrowej jest punktem wartym powtórzenia.

Ostatnio inwestor waluty cyfrowej i analityk dzielili się wykresem. Wykres pokazuje, że 3-dniowy historyczny indeks zmienności Bitcoinu spadł do poziomów niespotykanych od marca/kwietnia ubiegłego roku. W tym okresie, cyfrowa waluta handlowała w wąskim zakresie od grudnia 2018 roku do 31 marca 2019 roku, po czym 1 kwietnia wzrosła o 25 procent w ciągu jednego dnia.

Cena Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

Bitcoin pozostaje w stanie stagnacji, ale handlowcy i analitycy postrzegają to jako szansę.
Ponieważ Bitcoin pozostaje w stanie stagnacji, inwestorzy starają się tworzyć krótkie i długie pozycje, aby osiągnąć zysk, gdy cyfrowa waluta w końcu się porusza. Jednak jeden z traderów powiedział, że może to nie być rozsądne, dodając, że może być najlepszym rozwiązaniem dla traderów, aby usunąć tę akcję cenową. Analityk powiedział, że czasami, żadna pozycja nie jest najlepsza.

Kierunek, w którym Bitcoin zerwałby z tą konsolidacją, wydaje się być rzutem w górę. W tej chwili jest zbyt wiele mieszanych sygnałów o cyfrowej walucie, od wskaźnika do wskaźnika i od analityka do analityka. Jeśli chodzi o obecne działanie waluty cyfrowej, to inwestor kryptoński tweetował:

“Nikt nie wie, jak to się skończy, ale pamiętaj, że czasami żadna pozycja nie jest najlepsza.”

Nie jest on jedynym, który to mówi, ponieważ kilku innych traderów i analityków w branży mówi podobne rzeczy. Inny inwestor powiedział, że dopóki waluta cyfrowa nie wyjdzie z obecnego zakresu, w którym handluje, który wynosi od 8.900 dolarów do 9.900 dolarów, nie będzie handlował Bitcoinem. Powodem jest to, że współczynniki ryzyka i rentowności niektórych transakcji są niskie, podczas gdy BTC wahają się w “ziemi niczyjej”.

Inwestorzy BTC zwiększają swoje udziały w Bitcoinach.

Matt D’Souza – dyrektor generalny Blockware Mining – powiedział, że akumulacja powinna być grą, w którą grają inwestorzy Bitcoin. W czerwcu, powiedział:

“Wciąż otrzymuję DMs & ?s z “kiedy Bitcoin wystartuje”.” Nikt nie zna daty ani nie powinien się na tym skupić. Zakupy za 8500 dolarów w porównaniu z 9300 dolarów mają znaczenie, kiedy celem powinno być uchwycenie cyklu rynkowego w ciągu najbliższych 18-36 miesięcy, który może wydrukować 20 000 dolarów, 50 000 dolarów lub 100 000 dolarów i więcej”.

Na zakończenie powiedział, że “prawdziwe pieniądze” w BTC powstają dzięki siedzeniu w pozycji, a jednocześnie gromadzeniu większej ilości monet.